Přidané zboží

Kategorie

SikuSiku Blister a setySK1011

Tramvaj bílá model Siku 1011

 Tramvaj bílá model Siku 1011

Tramvaj bílá model Siku 1011

Cena s DPH:  105,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 22755

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Tramvaj bílá model Siku 1011
 Tramvaj bílá model Siku 1011

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Tramvaj bílá model Siku 1011. Délka modelu je 8 cm. SK1011 EAN: 4006874010110

<< Předchozí  Výrobek 115 z 300 v kategorii Siku Blister a sety   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272 Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272
Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Lanovka červená - Kovap Plechové hračky Lanovka červená - Kovap Plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1 Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Policie ČR stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Policie ČR stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 ČSA 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 ČSA 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Zelená Pistachio Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Zelená Pistachio Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace