Nákladní auta a autobusy

Preferujete červený londýnský double-decker, autobus na klíček nebo spíš hasičská či vojenská auta? Vybrat si můžete klasickou sklápěčku, jeřáb, valník, Mercedes nebo legendárního amerického Hawkeye.

Nejprodávanější

48 položek celkem
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
2 659 Kč
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Kód: 28105
Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky
625 Kč
Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky
Kód: 11473
Hawkey 1924 Pouštní Ambulance plastová kola 1:32 Kovap Plechové hračky
Novinka
1 399 Kč

Hawkey Pouštní Ambulance plastová kola 1:32 Kovap Plechové hračky

Kód: 39579
Hawkey pouštní Ambulance paprsková kola 1:32 Kovap Plechové hračky
550 Kč
Hawkey pouštní Ambulance paprsková kola 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 18900
Hawkeye 1924 Auto pokladnička měšec plastová kola 1:32 Kovap
1 399 Kč

Hawkeye 1924 Auto pokladnička měšec plastová kola 1:32 Kovap

Kód: 23230
Hawkeye 1924 Auto pokladnička Měšec plastová kola Zelená 1:32 Kovap
Novinka
1 399 Kč

Hawkeye 1924 Auto pokladnička Měšec plastová kola Zelená 1:32 Kovap

Kód: 39576
Hawkeye 1924 Auto pokladnička Sella 1:32 Kovap
1 000 Kč
Hawkeye 1924 Auto pokladnička Sella 1:32 Kovap
Kód: 29087
Hawkeye 1924 Auto pokladnička Teamtrans 1:32 Kovap
Novinka
1 999 Kč

Hawkeye 1924 Auto pokladnička Teamtrans 1:32 Kovap

Kód: 39577
Hawkeye 1924 Auto pokladnička Trezor 1:32 Kovap
Novinka
1 499 Kč

Hawkeye 1924 Auto pokladnička Trezor 1:32 Kovap

Kód: 39578
Hawkeye 1924 Cirkus Giroldón 1:32 Kovap
610 Kč
Hawkeye 1924 Cirkus Giroldón 1:32 Kovap
Kód: 29090
Hawkeye 1924 Sella na klíček 1:32 Kovap
999 Kč
Hawkeye 1924 Sella na klíček 1:32 Kovap
Kód: 29088
Hawkeye 1924 skříň Chlorodont na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Novinka
2 050 Kč

Hawkeye 1924 skříň Chlorodont na klíček 1:32 Kovap plechové hračky

Kód: 39580
Hawkeye 1924 Valník žlutý žlutá kabina 1:32 Kovap Plechové hračky
590 Kč
Hawkeye 1924 Valník žlutý žlutá kabina 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 32426
Hawkeye ambulance stará kola 1:32 Kovap Plechové hračky
999 Kč
Hawkeye ambulance stará kola 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 8179
Hawkeye Ambulance vojenská 1:32 Kovap Plechové hračky
570 Kč
Hawkeye Ambulance vojenská 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 8059
Hawkeye cirkus 1:32 Kovap Plechové hračky
770 Kč
Hawkeye cirkus 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 3881
Hawkeye Cirkus No.1 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus No.1 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10884
Hawkeye Cirkus No.2 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.2 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10877
Hawkeye Cirkus No.2 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus No.2 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10885
Hawkeye Cirkus No.3 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.3 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10878
Hawkeye Cirkus No.4 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.4 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10879
Hawkeye Cirkus No.5 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.5 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10880
Hawkeye Cirkus No.6 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.6 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10881
Hawkeye Cirkus No.6 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus No.6 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10889
Hawkeye Cirkus No.7 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.7 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10882
Hawkeye Cirkus No.7 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus No.7 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10890
Hawkeye Cirkus No.8 1:32 Kovap plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Cirkus No.8 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10883
Hawkeye Cirkus No.8 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus No.8 na klíček 1:32 Kovap plechové hračky
Kód: 10891
Hawkeye Cirkus zvěřinec 1:32 Kovap Plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Cirkus zvěřinec 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 5603
Hawkeye Cola dopravník 1:32 Kovap Plechové hračky
550 Kč
Hawkeye Cola dopravník 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 4154
Hawkeye Hasič skříň 1:32 Kovap Plechové hračky
630 Kč
Hawkeye Hasič skříň 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 4155
Hawkeye Hasič žebřík 1:32 Kovap Plechové hračky
770 Kč
Hawkeye Hasič žebřík 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 3882
Hawkeye John Deere na Klíček 1:32 Kovap Plechové hračky
1 500 Kč
Hawkeye John Deere na Klíček 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 38593
Hawkeye pohřební vůz 1:32 Kovap Plechové hračky
590 Kč
Hawkeye pohřební vůz 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 3883
Hawkeye pokladnička Evropské fondy 1:32 Kovap
1 500 Kč
Hawkeye pokladnička Evropské fondy 1:32 Kovap
Kód: 20650
Hawkeye Sanita bílá 1:32 Kovap Plechové hračky
570 Kč
Hawkeye Sanita bílá 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 2321
Hawkeye skříň Možný 1924 Zelená plastová kola 1:32 Kovap
Novinka
1 999 Kč

Hawkeye skříň Možný 1924 Zelená plastová kola 1:32 Kovap

Kód: 39575
Hawkeye Valník žlutý modrá kabina 1:32 Kovap Plechové hračky
550 Kč
Hawkeye Valník žlutý modrá kabina 1:32 Kovap Plechové hračky
Kód: 7312
Mercedes Domíchávač betonu Kovap plechové hračky
770 Kč
Mercedes Domíchávač betonu Kovap plechové hračky
Kód: 18896
Mercedes sklápěč modro šedý 1:43 Kovap
570 Kč
Mercedes sklápěč modro šedý 1:43 Kovap
Kód: 18179
Mercedes valník modro šedý 1:43 Kovap
570 Kč
Mercedes valník modro šedý 1:43 Kovap
Kód: 18178
Mercedes vojenský jeřáb 1:43 Kovap
770 Kč
Mercedes vojenský jeřáb 1:43 Kovap
Kód: 18175
Mercedes vojenský valník s plachtou 1:43 Kovap
700 Kč
Mercedes vojenský valník s plachtou 1:43 Kovap
Kód: 18177
Mercedes žlutý jeřáb 1:43 Kovap
770 Kč
Mercedes žlutý jeřáb 1:43 Kovap
Kód: 18176
Mercedes-Benz Hasič Jeřáb - Kovap Plechové hračky
785 Kč
Mercedes-Benz Hasič Jeřáb - Kovap Plechové hračky
Kód: 8722
Mercedes-Benz Hasič stříbrný žebřík - Kovap Plechové hračky
785 Kč
Mercedes-Benz Hasič stříbrný žebřík - Kovap Plechové hračky
Kód: 8721
Mercedes-Benz Hasič žebřík 1:43 Kovap Plechové hračky
785 Kč
Mercedes-Benz Hasič žebřík 1:43 Kovap Plechové hračky
Kód: 3889
Mercedes-Benz Valník šedý - Kovap Plechové hračky
649 Kč
Mercedes-Benz Valník šedý - Kovap Plechové hračky
Kód: 4320
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 20000 výdejních míst
Přes 20000 výdejních míst
po celé ČR
Doručení do 48 hodin
Doručení do 48 hodin
na jakékoliv místo v ČR