Přidané zboží

Kategorie

SEVA Monti systemMS0108-31.1

Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system

 Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system

Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system

Cena s DPH:  365,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 27094

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Vista Semily
 Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Vista Semily
 Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Vista Semily

Informace o produktu:

Plastiková stavebnice bez použití lepidla. Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system. Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí. K sestavení není potřeba lepidlo a barvy. Předností je rychlá montáž. Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla. Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit. Stavebnice je na prodejně v Děčíně, připravena k okamžitému odeslání, nebo osobnímu převzetí. MS0108-31

<< Předchozí  Výrobek 77 z 92 v kategorii SEVA Monti system   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum
Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272 Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272
Škoda 200RS 1974 Rallye Škoda No.20 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS 1974 Rallye Škoda No.20 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055 Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055
Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239 Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Vrtulník Mil Mi-8 SAR 1:72 Směr Vrtulník Mil Mi-8 SAR 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Osobní vůz Be Rybák 7 oken epocha IV ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12050 Osobní vůz Be Rybák 7 oken epocha IV ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12050
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77 Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Zetor Zelený na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Zelený na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny

Slevy

Informace