Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:43ATLACB055

Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas

 Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas

Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas

Cena s DPH:  799,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 30458

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas
 Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas
 Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas
 Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Renault R4192 Francie 1954 1:43 Atlas. Délka modelu je 25 cm, výška 7,5 cm. Baleno v blistru. Blistr může být otevřen kvůli nafocení modelu. ATLACB055

<< Předchozí  Výrobek 33 z 53 v kategorii Atlas Autobusy 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda 1203 2. verze Ambulance 1969 1:87 HO Brekina 30816 Škoda 1203 2. verze Ambulance 1969 1:87 HO Brekina 30816
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055 Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1 Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Zelená Pistachio Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Zelená Pistachio Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace