Přidané zboží

Kategorie

Hračky pro dětiAutobusy a tramvajeRPP188600

Příměstský vlak REGIOJET 17,5 cm Rappa

 Příměstský vlak REGIOJET 17,5 cm Rappa

Příměstský vlak REGIOJET 17,5 cm Rappa

Cena s DPH:  165,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 31522

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Příměstský vlak REGIO-JET 17,5 cm Rappa
 Příměstský vlak REGIO-JET 17,5 cm Rappa

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Příměstský vlak REGIOJET 17,5 cm Rappa. RPP188600

<< Předchozí  Výrobek 10 z 19 v kategorii Autobusy a tramvaje   Další >>

Hledání

 

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439 Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle Concept 1 1994 Green 1:43 Detailcars Platinum Volkswagen Beetle Concept 1 1994 Green 1:43 Detailcars Platinum
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MT 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MT 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239 Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239
Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596 Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596
Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Lavočkin La-5FN stavebnice 1:72 Směr Lavočkin La-5FN stavebnice 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Liaz Dakar 1:48 SEVA Monti System 07 Liaz Dakar 1:48 SEVA Monti System 07
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Dodge Challenger R/T Broward County Sheriff 2009 1:43 Premium X Dodge Challenger R/T Broward County Sheriff 2009 1:43 Premium X
Mercedes s návěsem Michelo 1:87 AWM Mercedes s návěsem Michelo 1:87 AWM
Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini
Hrací karty Kvarteto Hasičská technika české výroby Hrací karty Kvarteto Hasičská technika české výroby
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny

Slevy

Informace