Přidané zboží

Kategorie

Pexeso a hrací kartyMIC08

Pexeso Autobusy

 Pexeso Autobusy

Pexeso Autobusy

Cena s DPH:  39,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 31829

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384

Informace o produktu:

Pexeso Autobusy obsahuje 2 x 32 hracích kartiček. MIC08

<< Předchozí  Výrobek 52 z 92 v kategorii Pexeso a hrací karty   Další >>

Hledání

 

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439 Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum
Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284 Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Lanovka červená - Kovap Plechové hračky Lanovka červená - Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Rally Dakar 1:48 SEVA Monti System 10 Tatra 815 Rally Dakar 1:48 SEVA Monti System 10
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Italy 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Italy 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini
Škoda Octavia IV RS 2020 Policie Kosovo 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Policie Kosovo 1:43 Abrex
Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem

Slevy

Informace