Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Lokomotivy a vlakyATLKCB01

Orient-Expres Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

 Orient-Expres Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

Orient-Expres Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

Cena s DPH:  330,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 33011

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 ATLKB01/NZB66598
 ATLKB01/NZB66598
 ATLKB01/NZB66598
 Orient-Expres Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edit

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Orient-Expres Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition. Délka kolejí 35 cm. ATLKCB01

<< Předchozí  Výrobek 26 z 44 v kategorii Atlas Lokomotivy a vlaky   Další >>

Hledání

 

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806 Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055 Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies
Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Sea Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Sea Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace