Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:43ATLACB035/NZB1240

Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas

 Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas

Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas

Cena s DPH:  799,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 29456

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas
 Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas
 Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas
 Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas. Délka modelu je 23 cm, výška 10,5 cm. Baleno v blistru. Blistr může být otevřen kvůli nafocení modelu. ATLACB035/NZB1240

<< Předchozí  Výrobek 18 z 53 v kategorii Atlas Autobusy 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Škoda 706 RT Schorling 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda 706 RT Schorling 1:43 Atlas DeAgostini
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806 Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086 Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77 Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 ČSA 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 ČSA 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex


Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace