Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:72 a 1:76ATL7163132

Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition

 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition

Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition

Cena s DPH:  399,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 29730

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition
 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition
 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition
 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition
 Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Jelcz 043 modrý 1959 s vitrínkou 1:72 Atlas Edition. Délka modelu je 14,5 cm. ATL7163132

<< Předchozí  Výrobek 9 z 24 v kategorii Atlas Autobusy 1:72 a 1:76   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272 Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239 Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239
Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596 Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596
Silniční parní Válec s popelníkem na klíček - Kovap Plechové hračky Silniční parní Válec s popelníkem na klíček - Kovap Plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Vrtulník Mil Mi-8 SAR 1:72 Směr Vrtulník Mil Mi-8 SAR 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Tatra 815 VYA 8×8 HZS SŽDC stavebnice 1:87 SDV 450 Tatra 815 VYA 8×8 HZS SŽDC stavebnice 1:87 SDV 450
Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies
Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60 Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Rallye Bohemia stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Rallye Bohemia stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex
Stutz Blackhawk Convertible 1971 White 1:43 Premium X Stutz Blackhawk Convertible 1971 White 1:43 Premium X
Man s návěsem Kuhltransporte Langenecker 1:87 AWM Man s návěsem Kuhltransporte Langenecker 1:87 AWM
Tahač s obytným návěsem Cirkus Pinder 1:43 Direkt collections Tahač s obytným návěsem Cirkus Pinder 1:43 Direkt collections
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini
Hrací karty Černý Petr Made in Czechoslovakia Hrací karty Černý Petr Made in Czechoslovakia
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace