Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:72 a 1:76ATL357006

Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Cena s DPH:  399,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 24695

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Ikarus 620 1959 Bus Collection 1:72 Atlas Edition. Délka modelu je 13 cm. ATL357006

<< Předchozí  Výrobek 3 z 24 v kategorii Atlas Autobusy 1:72 a 1:76   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284 Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284
Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922 Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066 Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066
Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies
Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60 Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Hasiči ČR stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Hasiči ČR stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny

Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny

Slevy

Informace