Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Lokomotivy a vlakyATLKCB20

Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

 Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition

Cena s DPH:  330,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 33340

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World A
 Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World A
 Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World A

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Bayerische Ludwigsbahn Z gauge 1:220 Great Trains of The World Atlas Edition. Délka kolejí 35 cm. ATLKCB20

<< Předchozí  Výrobek 30 z 44 v kategorii Atlas Lokomotivy a vlaky   Další >>

Hledání

 

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex
Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086 Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922 Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Liaz 110.551 Special Turbo Autotransport 1:48 SEVA Monti System 19 Liaz 110.551 Special Turbo Autotransport 1:48 SEVA Monti System 19
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Oranžová Tangerine Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Oranžová Tangerine Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Challenger SRT 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace