Přidané zboží

Kategorie

Hračky pro dětiAutobusy a tramvajePRC853969/ID36361

Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies

 Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies

Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies

Cena s DPH:  175,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 36361

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies. PRC85
 Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies. PRC85
 Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies. PRC85
 Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies. PRC85

Informace o produktu:

Trolejbus šedý kovový 16 cm světlo zvuk Pull back teddies. PRC853969

<< Předchozí  Výrobek 17 z 20 v kategorii Autobusy a tramvaje   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Jeseníky 1975 No.95 Šedivý - Janeček 1:43 Abrex
Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086 Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922 Letadlo Mig-19S stavebnice 1:72 Směr 0922
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066 Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Sea Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Sea Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace