Přidané zboží

Kategorie

SikuSiku Blister a setySK1321

Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321

 Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321

Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321

Cena s DPH:  99,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 24171

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321
 Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321
 Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321

Informace o produktu:

Kovový model Dvoupatrový zájezdový autobus Siku 1321. Délka modelu je 7,5 cm. SK1321

<< Předchozí  Výrobek 124 z 296 v kategorii Siku Blister a sety   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka 1965 Maso Uzeniny 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272 Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 4X4 Dakar 1987 No. 607 K. Loprais 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 4X4 Dakar 1987 No. 607 K. Loprais 1:43 Atlas DeAgostini
Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina Avia A30 Furgon Škoda Rallye Team 1:87 Brekina
Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596 Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60 Mercedes Actros Chemical Fluid 1:48 SEVA Monti System 0109-60
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex
Dodge Challenger R/T Broward County Sheriff 2009 1:43 Premium X Dodge Challenger R/T Broward County Sheriff 2009 1:43 Premium X
Mercedes s přívěsem Siebau 1:87 AWM Mercedes s přívěsem Siebau 1:87 AWM
Časopis s modelem Škoda 1200 Sedan 1952 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda 1200 Sedan 1952 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 813 Tahač 1968 1:43 Atlas DeAgostini
Hrací karty Kvarteto Československé Náklaďáky Hrací karty Kvarteto Československé Náklaďáky
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace