Přidané zboží

Kategorie

Plechové hračky KovapKOV4.0492ŽKL

Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky

 Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky

Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky

Cena s DPH:  625,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 11473

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384

Informace o produktu:

Autobus žlutý na klíček bez potisku-Kovap Plechové hračky. Hračka z potištěného plechu, délka 20 cm. Pohon na pérový strojek. KOV4.0492ŽKL

<< Předchozí  Výrobek 123 z 232 v kategorii Plechové hračky Kovap   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439 Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086 Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77 Tatra 815 Babča 1:48 SEVA Monti System 77
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117 Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117
Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor červený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor červený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Pet-Medic 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Pet-Medic 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Admiral Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Modrá 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny

Slevy

Informace