Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:43ATLACB076

Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas

 Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas

Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas

Cena s DPH:  799,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 32451

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
 Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
 Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
 Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas. Délka modelu je 25 cm, výška 8 cm. Baleno v blistru. Blistr může být otevřen kvůli nafocení modelu. ATLACB076

<< Předchozí  Výrobek 43 z 53 v kategorii Atlas Autobusy 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455 Škoda Octavia 1960 červená 1:87 HO Brekina 27455
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Liaz 110.551 Special Turbo Autotransport 1:48 SEVA Monti System 19 Liaz 110.551 Special Turbo Autotransport 1:48 SEVA Monti System 19
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Hasiči ČR stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Hasiči ČR stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda 105L 1977 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 105L 1977 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Nissan Skyline GT-R R34 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Žlutá 1:43 Abrex
Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem

Slevy

Informace