Přidané zboží

Kategorie

SikuSiku Blister a setySK1617

Autobus kloubový model Siku 1617

 Autobus kloubový model Siku 1617

Autobus kloubový model Siku 1617

Cena s DPH:  179,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 16932

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384

Informace o produktu:

Kovový model Autobus kloubový model Siku 1617. Délka modelu je 16 cm. Poškozené blistry. SK1617 EAN: 4006874016174

<< Předchozí  Výrobek 14 z 296 v kategorii Siku Blister a sety   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda 1203 2. verze Ambulance 1969 1:87 HO Brekina 30816 Škoda 1203 2. verze Ambulance 1969 1:87 HO Brekina 30816
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284 Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086 Lancia Stratos HF Red 1:24 Whitebox 124086
Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239 Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Liaz Pilsner Urquell 1:48 SEVA Monti System 36 Liaz Pilsner Urquell 1:48 SEVA Monti System 36
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas Autobus Lohr L96 IRCGN Gendarmerie France 1996 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Bílý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap
Škoda Forman 1993 ÚAMK s Majákem 1:43 Abrex Škoda Forman 1993 ÚAMK s Majákem 1:43 Abrex
Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915 Ford Cortina Mk4 2,0 Ghia Signal Orange 1:43 Corgi Vanguards 11915
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Nightfire Metalíza 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny

Slevy

Informace