Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:72 a 1:76ATLJY08

Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

 Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Cena s DPH:  599,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 24694

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition
 Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus IFA H6 B 1958 Bus Collection 1:72 Atlas Edition. Délka modelu je 13,5 cm. ATLJY08

<< Předchozí  Výrobek 2 z 24 v kategorii Atlas Autobusy 1:72 a 1:76   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806 Škoda 1203 Combi Spoje 1969 1:87 HO Brekina 30806
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex
Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex Škoda Felicia Pick Up 1996 Royal Blue 1:43 Abrex
Volkswagen Porsche 914-4 1969 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum Volkswagen Porsche 914-4 1969 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum
Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272 Plymouth Fury 1957 Beige 1:18 Auto World AW272
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055 Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight Dodge Monaco 1975 Bluesmobile 1:43 Greenlight
Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Lavočkin La-5FN stavebnice 1:72 Směr Lavočkin La-5FN stavebnice 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Osobní vůz Be Rybák 7 oken epocha IV ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12050 Osobní vůz Be Rybák 7 oken epocha IV ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12050
Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies Traktor Champion Elan 1956 1:43 Universal Hobbies
Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system Autobus Setra Czech Ice Hockey Team stavebnice 1:48 Seva Monti system
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Rallye Bohemia stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Rallye Bohemia stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap Traktor Allgaier AP16 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex
Stutz Blackhawk Convertible 1971 White 1:43 Premium X Stutz Blackhawk Convertible 1971 White 1:43 Premium X
Mercedes s přívěsem Siebau 1:87 AWM Mercedes s přívěsem Siebau 1:87 AWM
Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny
Hrací karty Kvarteto Hasičská technika české výroby Hrací karty Kvarteto Hasičská technika české výroby
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 815 Red 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace