Přidané zboží

Kategorie

Ixo ModelsIxo nákladní a užitková 1:43IXO-BUS028LQ

Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ

 Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ

Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ

Cena s DPH:  1.250,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 34684

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ
 Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ
 Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ
 Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Škoda 706 RO 1947 Blue Beige 1:43 Ixo BUS028LQ. Délka modelu je 24 cm. Skladem ihned k odeslání. IXO-BUS028LQ

<< Předchozí  Výrobek 33 z 86 v kategorii Ixo nákladní a užitková 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 110.850 SA8 Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439 Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex Škoda 1202 Dodávka (1965) Pojízdná Prodejna 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi Nissan 300 ZX Convertible Red 1:43 Detailcars Corgi
Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284 Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284
Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS Barum Rallye 1974 No.2 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MT 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MT 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25 modrý 1:25 Kovap Plechové hračky
Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago Ferrari 488 GTB Red 1:18 Bburago
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Tatra 815 VYA 8×8 HZS SŽDC stavebnice 1:87 SDV 450 Tatra 815 VYA 8×8 HZS SŽDC stavebnice 1:87 SDV 450
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1 Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 SEVA Monti System 12.1
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117 Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117
Škoda Favorit 1998 Policie ČR stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Policie ČR stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Záchranná Služba Praha 1:43 Abrex
Triumph Herald Saloon British Police 1962 1:43 Premium X Triumph Herald Saloon British Police 1962 1:43 Premium X
Man s návěsem Resina 1:87 AWM Man s návěsem Resina 1:87 AWM
Časopis s modelem Škoda Kamiq Red 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Kamiq Red 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda Liaz 746 RTH Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 746 RTH Kropící vůz 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny
Hrací karty Kvarteto Československé Náklaďáky Hrací karty Kvarteto Československé Náklaďáky
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem Škoda Felicia Cabrio Soft Top 1959 Red 1:24 Atlas Hachette s časopisem

Slevy

Informace