Přidané zboží

Kategorie

Hračky pro dětiAutobusy a tramvajeDI203744015

Dickie Autobus MAN Flixbus 26,5 cm

 Dickie Autobus MAN Flixbus 26,5 cm

Dickie Autobus MAN Lions Coach Flixbus 26,5 cm

Cena s DPH:  339,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 38429

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Dickie Autobus MAN Flixbus 26,5 cm
 Dickie Autobus MAN Lions Coach Flixbus 26,5 cm
 Dickie Autobus MAN Lions Coach Flixbus 26,5 cm
 Dickie Autobus MAN Lions Coach Flixbus 26,5 cm

Informace o produktu:

Dickie Autobus MAN Flixbus 26,5 cm. Autobus Man je na volnoběh. Délka autobusu 26,5 cm. Autobus má otevírací dveře, zavazadlový prostor a otáčením kolečka na střeše se ovládají přední kola. Materiál plast. Vhodné pro děti od 3 let. DI203744015

<< Předchozí  Výrobek 19 z 19 v kategorii Autobusy a tramvaje   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 805 Valník s plachtou 1:43 Atlas DeAgostini
Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden Tatra 815-7 CAS 30 KOBIT 1:43 Kaden
Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo Praga S5T Česká expedice Himálaj 1969 Puplikace s modelem 1:43 Model Depo
Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439 Škoda Felicia Cabrio 1959 žlutá 1:87 HO Brekina 27439
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex Škoda 1201 1956 Veřejná Bezpečnost 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Červená Tmavá 1:43 Abrex
Volkswagen Porsche 914-4 1969 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum Volkswagen Porsche 914-4 1969 Cabrio Red 1:43 Detailcars Platinum
Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252 Pontiac GTO Judge 1969 Yelow 1:18 Auto World AMM1252
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188 Porsche 911 Turbo 930 Green Metallic 1:24 WhiteBox WB124188
Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239 Škoda 706 RTO LUX Jelcz 043 Blue 1:87 HO Brekina 58239
Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596 Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047 Bugatti Bolide Yellow 1:18 Bburago 11047
Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido Citroen 2CV6 Vache 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr Letadlo Suchoj Su-7BMk 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085 Vagon Krytý vůz Gags 10 ČSD stavebnice TT 1:120 SDV 12085
Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies Traktor Same Titan 190 1992 1:43 Universal Hobbies
Liaz Pilsner Urquell 1:48 SEVA Monti System 36 Liaz Pilsner Urquell 1:48 SEVA Monti System 36
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 tmavě Zelený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 tmavě Zelený stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor zelený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Zelený na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Zelený na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap
Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Spoje zelená 1:43 Abrex
Ford F-75 Pick Up 1980 Orange 1:43 Premium X PRD393 Ford F-75 Pick Up 1980 Orange 1:43 Premium X PRD393
Man s návěsem Resina 1:87 AWM Man s návěsem Resina 1:87 AWM
Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini Škoda Felicia MTX Cabrio 1998 Red 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Liaz 706 MTS Kontejner 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny Časopis s modelem Tatra 111 D-030 1958 1:43 Atlas DeAgostiny
Hrací karty Černý Petr Made in Czechoslovakia Hrací karty Černý Petr Made in Czechoslovakia
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace