Přidané zboží

Kategorie

Hračky pro dětiAutobusy a tramvajePRC861215

Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies

 Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies

Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies

Cena s DPH:  200,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 38838

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies
 Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies
 Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies
 Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies

Informace o produktu:

Kovový model Autobus dvoupatrový Doubldecker London Bus 1:64 Teddies. Délka 12,5 cm. PRC861215

<< Předchozí  Výrobek 20 z 20 v kategorii Autobusy a tramvaje   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040 Tatra Phoenix Euro 6 8x8 2016 Modrá 1:43 Ixo TRU040
Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S AD 080 Jeřáb 1:43 Atlas DeAgostini
Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342 Mercedes-Benz Rennwagen Schnelltransporter 1955 Blue 1:43 IXO RAC342
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Tatra 148 S3 Modrá 1:43 Atlas DeAgostini
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex Škoda 860 1932 Zelená Tmavá 1:43 Abrex
Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel Chevrolet Corvette ZR 1 Cabrio Green 1:43 Detailcars Revel
Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284 Peerles Master 8 sedan 1931 1:18 Auto World AW284
Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex Škoda 200RS (1974) Rallye Škoda 1975 No.16 Horsák - Motal 1:43 Abrex
Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055 Volkswagen Beetle 1200 1960 Blue 1:24 White Box 124055
Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808 Škoda 1203 Combi Veřejná Bezpečnost 1969 1:87 HO Brekina 30808
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Silniční parní Válec s popelníkem na klíček - Kovap Plechové hračky Silniční parní Válec s popelníkem na klíček - Kovap Plechové hračky
Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago Ferrari FXX K No.5 Black Race Play 1:18 Bburago
BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido BMW E36 Coupe M3 1990 Blue 1:18 Solido
Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models Škoda Karoq Steel Grey 1:43 Ixo models
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto BMW R 1200 RT Policie ČR 1:18 Maisto
Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066 Osobní vůz Be Rybák ČSD 7 oken stavebnice TT 1:120 SDV 12066
Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies Traktor Ferrari F2 1950 1:43 Vitrínka Universal Hobbies
Liaz Dakar 1:48 SEVA Monti System 07 Liaz Dakar 1:48 SEVA Monti System 07
Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR Ferrari Racing Car Transporter Fiat Bartoletti Tipo 642 RN2 1957 1:18 CMR
Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas Autobus Renault R 4192 1956 France 1:43 Atlas
Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Hnědý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky Traktor Zetor 25A červený 1:25 Kovap Plechové hračky
Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Červený na klíček Červená plechová kola 1:25 Kovap
Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Středočeského Kraje Kolín 1:43 Abrex
Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies Sporting Triumph Collection 1:43 Hornby Hobbies
Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Italy 1:43 Abrex Škoda Octavia IV RS 2020 Modrá Italy 1:43 Abrex
Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Škoda Felicia Pick-Up Racing 2001 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny Časopis s modelem Škoda 976 Prototyp 1956 1:43 DeAgostiny
Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Liaz 100.55 Dakar 1985 No. 627 Moskal 1:43 Atlas DeAgostini
Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini Časopis Rychle a Zběsile s Dodge Charger R/T 1:43 DeAgostini
Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex Plasťáček Škoda Kodiaq FL Zelená 1:43 Abrex
Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini Časopis s modelem Praga V3S s nákladem Modrá 1:43 Atlas DeAgostini

Slevy

Informace