Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:43ATLACB005

Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas

 Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas

Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas

Cena s DPH:  799,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 25532

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas
 Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas
 Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Sauer L4c 1959 1:43 Atlas. Délka modelu je 21 cm. Baleno v blistru. Blistr může být otevřen kvůli nafocení modelu. ATLACB005

<< Předchozí  Výrobek 3 z 49 v kategorii Atlas Autobusy 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Škoda Octavia IV Combi 2020 PRE 1:43 Abrex Škoda Octavia IV Combi 2020 PRE 1:43 Abrex
Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Polícia SR 1:43 Abrex
Škoda Octavia I Červená 1:43 Kaden Škoda Octavia I Červená 1:43 Kaden
Tatra 815-7 Valník s plachtou 6x6 Hasič 1:43 Kaden Tatra 815-7 Valník s plachtou 6x6 Hasič 1:43 Kaden
Škoda 1203 Sanitka Záchranná služba Praha 1:43 Abrex Škoda 1203 Sanitka Záchranná služba Praha 1:43 Abrex
Volkswagen T2 Bus Artisan 1971 Blue White 1:18 Greenlight Volkswagen T2 Bus Artisan 1971 Blue White 1:18 Greenlight
Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO
Bugatti Divo Red Metallic 1:18 Bburago Bugatti Divo Red Metallic 1:18 Bburago
Škoda Fabia A07 Moon White 1:43 Norev Škoda Fabia A07 Moon White 1:43 Norev
Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny
Škoda 1203 Camping Open roof 1:43 Fox18 Škoda 1203 Camping Open roof 1:43 Fox18
Heinkel He 162 Germany 1945 1:72 Oxford Heinkel He 162 Germany 1945 1:72 Oxford
Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605 Dodge Charger 2006 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86605
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago
Dacia Duster II 2018 cosmos blue 1:18 Solido Dacia Duster II 2018 cosmos blue 1:18 Solido
Škoda Fabia III Red Corrida Black roof 1:43 i-Scale Škoda Fabia III Red Corrida Black roof 1:43 i-Scale
Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas
Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938 Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
German 3T Vehicle 1:72 MAC German 3T Vehicle 1:72 MAC
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 Monti system Vista Semily Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 Monti system Vista Semily
Ferrari Dino 156 F1 Sharknose No.2 Phil Hill Winner Italy GP 1961 1:18 CMR Ferrari Dino 156 F1 Sharknose No.2 Phil Hill Winner Italy GP 1961 1:18 CMR
Autobus Ikarus 260 Dresden 1:43 Premium ClassiXXs Autobus Ikarus 260 Dresden 1:43 Premium ClassiXXs
Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Veřejná Bezpečnost stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník červený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor na klíček modrý plastová kola 1:25 Kovap

Slevy

Informace

Moje-dedra.cz