Přidané zboží

Kategorie

Pexeso a hrací kartyMIC08

Pexeso Tramvaje

 Pexeso Tramvaje

Pexeso Tramvaje

Cena s DPH:  39,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 31838

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384

Informace o produktu:

Pexeso Tramvaje obsahuje 2 x 32 hracích kartiček. MIC08

<< Předchozí  Výrobek 67 z 69 v kategorii Pexeso a hrací karty   Další >>

Hledání

 

Modely dle značek


Vybrané zboží


Škoda Octavia IV Combi 2020 PRE 1:43 Abrex Škoda Octavia IV Combi 2020 PRE 1:43 Abrex
Škoda Yeti FL 2013 HZS Moravskoslezského Kraje 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 HZS Moravskoslezského Kraje 1:43 Abrex
Volvo FH16 přeprava aut s přívěsem a Land Rover LRX Concept 1:43 Bburago Volvo FH16 přeprava aut s přívěsem a Land Rover LRX Concept 1:43 Bburago
Tatra 815 4X4 Sypač 1:43 Kaden Tatra 815 4X4 Sypač 1:43 Kaden
Škoda 1203 1974 Sanitka Převozní služba 1:43 Reedice Abrex Škoda 1203 1974 Sanitka Převozní služba 1:43 Reedice Abrex
Alfa Romeo 8c 2900 B Lungo Paris Show 1937 1:18 BBR Alfa Romeo 8c 2900 B Lungo Paris Show 1937 1:18 BBR
Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Toscana GP 2020 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Toscana GP 2020 1:18 Bburago
Škoda Fabia A07 Moon White 1:43 Norev Škoda Fabia A07 Moon White 1:43 Norev
Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny
Škoda 1203 Camping Open roof 1:43 Fox18 Škoda 1203 Camping Open roof 1:43 Fox18
Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093 Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093
Plymouth Fury 1977 Port Authority NY a NNJ 1:43 Greenlight 86568 Plymouth Fury 1977 Port Authority NY a NNJ 1:43 Greenlight 86568
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago
Alfa Romeo GTV 6 Red 1:18 Solido Alfa Romeo GTV 6 Red 1:18 Solido
Škoda Karoq Moon White 1:43 Ixo models Škoda Karoq Moon White 1:43 Ixo models
Autobus Citroen T23RU Chaissaing France 1947 1:43 Atlas Autobus Citroen T23RU Chaissaing France 1947 1:43 Atlas
Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938 Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938
Letadlo Avia C-2 1:72 Směr Letadlo Avia C-2 1:72 Směr
Zil BM-13-16 Multiple Launch Rocket System stavebnice 1:72 MAC Zil BM-13-16 Multiple Launch Rocket System stavebnice 1:72 MAC
Gaz 69 DA SDH Frýdlant 1:87 SDV 443 Gaz 69 DA SDH Frýdlant 1:87 SDV 443
Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies
Liaz Dakar 1:48 Vista Semily 0103-7 Liaz Dakar 1:48 Vista Semily 0103-7
Ferrari Dino 156 Sharknose No.3 Graf Berge 1961 Formule 1 1:18 CMR Ferrari Dino 156 Sharknose No.3 Graf Berge 1961 Formule 1 1:18 CMR
Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117 Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117
Škoda Favorit 1998 světle Modrý stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 světle Modrý stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor červený na klíček plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor červený na klíček plastová kola 1:25 Kovap
Traktor MAN AS 325A na klíček 1:25 Kovap Traktor MAN AS 325A na klíček 1:25 Kovap

Slevy

Informace

Moje-dedra.cz