Přidané zboží

Kategorie

Atlas EditionAtlas Autobusy 1:43ATLACB066

Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas

 Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas

CHAUSSON APVU RATP APU/53, FRANCE 1953

Cena s DPH:  799,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 30419

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas
 Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas
 Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas

Informace o produktu:

Kovový model s plastovými díly. Autobus Chausson APVU RATP APU/53 France 1953 1:43 Atlas. Délka modelu je 24,5 cm. Baleno v blistru. Blistr může být otevřen kvůli nafocení modelu. ATLACB066

<< Předchozí  Výrobek 23 z 49 v kategorii Atlas Autobusy 1:43   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Škoda Yeti FL 2013 Policie ČR 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 Policie ČR 1:43 Abrex
Škoda Yeti FL 2013 ZZS Plzeňského Kraje 255 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 ZZS Plzeňského Kraje 255 1:43 Abrex
Škoda Octavia I Červená 1:43 Kaden Škoda Octavia I Červená 1:43 Kaden
Škoda Felicia Kit Car No.27 P.Sibera RAC rallye 1995 1:43 IXO RAC364 Škoda Felicia Kit Car No.27 P.Sibera RAC rallye 1995 1:43 IXO RAC364
Škoda 1203 mikrobus 1974 Modrozelená 1:43 Reedice Abrex Škoda 1203 mikrobus 1974 Modrozelená 1:43 Reedice Abrex
Range Rover Evoque 2011 1:18 Century Dragon Range Rover Evoque 2011 1:18 Century Dragon
Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1974 z filmu Vánoce u Matěnů 1:18 Model DEPO Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1974 z filmu Vánoce u Matěnů 1:18 Model DEPO
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago
Škoda Fabia A07 Velvet Red 1:43 Norev Škoda Fabia A07 Velvet Red 1:43 Norev
Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny
Škoda 1203 Camping Closed roof 1:43 Fox18 Škoda 1203 Camping Closed roof 1:43 Fox18
Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093 Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093
Chevrolet Impala 2010 Honolulu Police Hawaii Five-0 1:43 Greenlight 86518 Chevrolet Impala 2010 Honolulu Police Hawaii Five-0 1:43 Greenlight 86518
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago
Dacia Duster II 2018 cosmos blue 1:18 Solido Dacia Duster II 2018 cosmos blue 1:18 Solido
Škoda Fabia III Combi Laser White 1:43 i-Scale Škoda Fabia III Combi Laser White 1:43 i-Scale
Autobus Isobloc 648DP France 1955 1:43 Atlas Autobus Isobloc 648DP France 1955 1:43 Atlas
Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938 Mercedes Actros popelářské auto 1:50 Siku Super 2938
Letadlo Dewoitine D 520 1:72 Směr Letadlo Dewoitine D 520 1:72 Směr
German 3T Vehicle 1:72 MAC German 3T Vehicle 1:72 MAC
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies Corvorado Live and left die James Bond 007 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 Monti system Vista Semily Tatra 815 Veřejná Bezpečnost 1:48 Monti system Vista Semily
Ferrari Dino 156 F1 Sharknose No.2 Phil Hill Winner Italy GP 1961 1:18 CMR Ferrari Dino 156 F1 Sharknose No.2 Phil Hill Winner Italy GP 1961 1:18 CMR
Autobus Ikarus 260 Dresden 1:43 Premium ClassiXXs Autobus Ikarus 260 Dresden 1:43 Premium ClassiXXs
Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Požární ochrana stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor Modrý na klíček Žlutá plechová kola 1:25 Kovap

Slevy

Informace

Moje-dedra.cz