Přidané zboží

Kategorie

Plechové hračky KovapKOV4.0223

Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky

 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky

Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky

Cena s DPH:  2.659,00Kč 

 Ks       Zpět

Tento model je skladem a připraven k expedici

Pro případné dotazy či telefonickou objednávku použijte prosím tento ID kód: 28105

Objednávat můžete také telefonicky+420 412 535 384
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky
 Autobus Doubledecker Routemaster RM5 1:36 Kovap plechové hračky

Informace o produktu:

Plechová hračka na pohon pérovým strojkem. Natahování na klíček. Autobus Doubledecker Routemaster RM5 Norimberk 2018 1:36 Kovap plechové hračky. Délka autobusu je 23 cm, výška 12 cm, šířka 7 cm. KOV4.0223

<< Předchozí  Výrobek 244 z 274 v kategorii Plechové hračky Kovap   Další >>

Hledání

 

Zboží stejné značky

Modely dle značek


Vybrané zboží


Škoda 1203 1974 Růžová Matná 1:43 Abrex Škoda 1203 1974 Růžová Matná 1:43 Abrex
Škoda Yeti FL 2013 ZZS Plzeňského Kraje 255 1:43 Abrex Škoda Yeti FL 2013 ZZS Plzeňského Kraje 255 1:43 Abrex
Volvo FH16 přeprava aut s přívěsem a Land Rover LRX Concept 1:43 Bburago Volvo FH16 přeprava aut s přívěsem a Land Rover LRX Concept 1:43 Bburago
Tatra 815 4X4 Sypač 1:43 Kaden Tatra 815 4X4 Sypač 1:43 Kaden
Škoda 1203 Sanitka Záchranná služba Praha 1:43 Abrex Škoda 1203 Sanitka Záchranná služba Praha 1:43 Abrex
Volkswagen T2 Bus Artisan 1971 Blue White 1:18 Greenlight Volkswagen T2 Bus Artisan 1971 Blue White 1:18 Greenlight
Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO Lada 1500 Veřejná Bezpečnost 1975 PMJ Plzeň 1:18 Model DEPO
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Toscana GP 2020 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Toscana GP 2020 1:18 Bburago
Škoda Fabia A07 Phoenix Orange 1:43 Norev Škoda Fabia A07 Phoenix Orange 1:43 Norev
Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny Škoda 1200 Sedan 1952 Kaleidoskop slavných vozů 1:43 DeAgostiny
Škoda 1203 Camping Closed roof 1:43 Fox18 Škoda 1203 Camping Closed roof 1:43 Fox18
Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093 Iljushin Il-10 1:72 Oxford AC093
Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596 Dodge Charger Pursuit 2008 Carabinieros de Chile 1:43 Greenlight 86596
Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky Obytný přívěs-Caravan 1:43 Kovap Plechové hračky
Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago Ferrari F1 SF1000 No.16 Leclerc Austrian GP 2020 Matto Red 1:18 Bburago
Dacia Duster II 2018 White 1:18 Solido Dacia Duster II 2018 White 1:18 Solido
Škoda Fabia III Red Corrida Black roof 1:43 i-Scale Škoda Fabia III Red Corrida Black roof 1:43 i-Scale
Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas Autobus Leyland Victory MkII Hong Kong/UK 1978-81 1:43 Atlas
Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949 Traktor Claas Axion s nakladačem a přívěsem 1:50 Siku Farmer 1949
Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 Červený stavebnice 1:28 Směr
German 3T Vehicle 1:72 MAC German 3T Vehicle 1:72 MAC
Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330 Liaz 101.860CAS K25 CO Kit 1:87 SDV 330
Maserati Biturbo 425 Licence To Kill James Bond 1:43 Universal Hobbies Maserati Biturbo 425 Licence To Kill James Bond 1:43 Universal Hobbies
Tatra 815 Rally Dakar 1:48 Monti system Vista Semily 0104-10 Tatra 815 Rally Dakar 1:48 Monti system Vista Semily 0104-10
Ferrari Dino 156 Sharknose No.3 Graf Berge 1961 Formule 1 1:18 CMR Ferrari Dino 156 Sharknose No.3 Graf Berge 1961 Formule 1 1:18 CMR
Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117 Autobus Ikarus-620 1:43 Premium ClassiXXs PCL47117
Škoda Favorit 1998 světle Zelená stavebnice 1:28 Směr Škoda Favorit 1998 světle Zelená stavebnice 1:28 Směr
Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap Traktor Zetor a valník zelený plastová kola 1:25 Kovap
Traktor Allgaier 16 1:25 Kovap Traktor Allgaier 16 1:25 Kovap

Slevy

Informace

Moje-dedra.cz